EĞİTİM   |   Ankara Seminerleri   |   Gürsel Korat ile Öykü Atölyesi
Gürsel Korat ile Öykü Atölyesi

Toplam Ders Saati: 20 Saat

Başlangıç Tarihi: 18 Şubat 2020 

(Salı günleri, 18.30 - 20.30 saatleri arasında fakat bazı haftalarda çift ders yapılacaktır, bu durumda ikinci günümüz Cuma olacaktır)

Eğitmen: Gürsel Korat

 
Uygulamalı Öykü derslerinde katılımcıların yazdığı öykülerin geliştirilmesi bir yana, yazarlardan örnekler de incelenecek ve bu öykülerin yapısı analiz edilecektir.
 
Dersler, roman ve öykü, deneme, gezi yazıları ve çocuk yazını üzerinde bazı örneklerin incelenmesi şeklinde olacak ve sınıf içi atölye çalışmalarının değerlendirilmesi yine derslerde yapılacaktır.
Katılımcıların en az iki kez değerlendirilmek üzere öykü yazmaları koşulu vardır.
 
Bu seminere katılmak için Yazma Seminerindeki Gürsel Korat'ın verdiği temel Öykü derslerini almış olmanız gerekmektedir.
 
Seminer Adı  Toplam Saati  Normal  Kamu - Emekli İndirimli  Anlaşmalı Meslek Odası %20 İndirimli (20 saat üstü seminerler için)  Öğrenci 
Gürsel Korat ile Öykü Atölyesi  20 saat 660,00 TL 660,00 TL 660,00 TL 550,00 TL
Kredi Kartına 3 taksit imkanı. 
Garanti Bankası - Bonus, Yapı Kredi - World, İş Bankası - Maximum kartlarına taksit yapılmaktadır. 
Anlaşmalı Meslek Odaları: TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası, Ankara Barosu, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası 
Ödenmiş olan seminer ücreti iade edilmez. 
 

BAŞVURU KOŞULLARI

 

Vakfın, başvurumu kabul etmeme hakkı olduğunu kabul ederim.

 

Seminer süresi boyunca, vakfın ve seminerlerin genel düzenini bozucu, vakıf çalışanlarını, seminer eğiticilerini ve diğer seminer katılımcılarını rahatsız edici söz ve davranışlar sergilemem halinde, seminer kaydımın, Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı tarafından tek taraflı olarak feshedilmesini / iptal edilmesini kabul ve taahhüt ederim.

 

Vakıf, gerektiğinde seminer programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

Başvuru formları değerlendirildikten sonra ve grup yeter sayısına ulaşıldığında, başvurusu kabul edilenlere geri bildirim yapılacaktır.