ETKİNLİKLER
27. Adalet ve Demokrasi Haftası için 24 Ocak günü Batıkent'te başlayan etkinlikler, Uğur Mumcu'nun Sokağı'ndaki anma etkinlikleriyle devam edecek.

Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı (um:ag) öncülüğünde, gazeteci yazar Uğur Mumcu ve aydınlarımızın anısına düzenlenen,  27.  Adalet ve Demokrasi Haftası 24-31 Ocak 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Bu yıl 69 sivil toplum örgütüyle birlikte Gazeteci yazar Uğur Mumcu’nun ölüm yıldönümü olan 24 Ocak 2020 Cuma Batıkent Metro'dan başlayıp Uğur Mumcu Anıtına çelenk koymayla başlayan etkinliklerimiz, saat 12:00'da  Uğur Mumcu’nun sokağındaki anma etkinlikleriyle devam edecektir. 24 Ocak saat 20:00'da Çankaya Sahne'de Uğur Mumcu anısına gösterilecek "Sokrates'in Son Gecesi" adlı oyunla günün son etkinliği tamamlanmış olacaktır. Geliri Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı'na aktarılacak olan bu etkinliğin biletlerini biletiva.com.tr adresinden temin edebilirsiniz. Bu etkinlik daşındaki hafta boyunca devam edecek olan tüm etkinliklerimiz ücretsizdir. Tüm halkımız davetlidir.