VAKIF   |   Abone Ol
 • Aşağıdaki abonelik formunu eksiksiz şekilde doldurunuz.
 • Sayfanın altında bulunan Abonelik Sözleşmesini okuyunuz.
 • Abone olduktan sonra e-posta adresiniz ve şifrenizle ABONE GİRİŞİ sayfasından giriş yapabilirsiniz.
Kişisel Bilgiler
Adı
Soyadı
Cinsiyet
     
Doğum Tarihi
GSM
E-Posta
E-Posta Tekrarı
Şifre
Şifre Tekrarı
Teslimat Bilgileri
Adres
Fatura Bilgileri
Fatura Türü
     
TC Kimlik No
Adres
Abonelik Sözleşmesi
 1. 18 yaşından küçük kişiler “um:ag kitapları”na abone olamaz.
 2. Abonelik süresi 1 yıldır. Bir yılın sonunda aboneliğin yenilenmesi gerekmektedir. Dileyen kişiler bir yılın sonunda aboneliğini sonlandırabilir.
 3. Abonelik tutarı yıllık 200 TL.’dir.
 4. um:ag kitapları’na kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da banka havalesi ile abone olunabilir. Bir hafta içinde havalesi yapılmayan abonelik başvurusu iptal edilir. Aboneliğin işleme alınma zamanı, başvuru anı değil, kredi kartı hesabından abonelik tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez. Bankalar tarafından uygulanan havale masrafları ile um:ag kitapları’nın bir ilgisi yoktur.
 5. Aboneler, abonelikleri süresince tüm yayınlarımızı %20 indirimle edinebileceklerdir.
 6. um:ag kitapları’na abone olan kişiler, sitemizden seçecekleri 9 kitabı ücretsiz edinebilecektir.
 7. um:ag kitapları aboneliğinde kitaplar, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Hediye aboneliğinde, sevk irsaliyesi ile gönderilecek; fatura, bilahare fatura adresine postalanacaktır.
 8. Abonelik süresince gönderilecek kitapların teslimatı Türkiye içinde Yurtiçi Kargo, PTT Kargo ile Türkiye dışındaysa Yurtdışı-Posta Servisi ile yapılır. Türkiye içinde kargo ücretini um:ag kitapları karşılayacaktır. Yurtdışı kargo bedeli alıcıya aittir.
 9. Müşteri, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı/sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren malı geri almayı um:ag kitapları taahhüt eder... Yasal olarak düzenlendiği şekli ile, niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Bu tür ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Cayma hakkının kullanılması halinde, fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ve ürünün/ürünlerin um:ag kitaplarına ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli müşteriye iade edilir. Ancak, müşteri tarafından fatura aslının gönderilmemesi halinde KDV ve varsa sair yasal kesintiler müşteriye iade edilemez.
 10. Kredi kartı bilgileriniz sistemde kayıtlı olarak tutulmaz.
 11. Abonelik durumunuzla ilgili telefonla bilgi alabilir ya da pazarlama@umag.org.tr’ye e-posta gönderebilirsiniz.
 12. Müşteri, um:ag Kitapları internet sitesinde, sözleşme konusunu oluşturan tüm özellikleri, abone tutarı ve teslimat şekli ile tedarik ve teslim sürelerine ilişkin esaslı bilgileri okuyup tüm bilgilere sahip olduğunu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda abone olmaya ilişkin onayı verdiğini kabul ve beyan eder. um:ag kitapları’na abone olan kişi yukarıdaki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul edilip, teyit etmiş sayılır.

 

Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı

Paris Cad. No:14 Kavaklıdere/Ankara

Tel: (0312) 417 77 20   Faks: (0312) 417 57 46

E-posta: umag@umag.org.tr

Web: www.umag.org.tr

 

Gizlilik İlkesi

Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, e-posta adresi, posta adresi, telefon, kredi kartı bilgileri, aldığınız kitaplar vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece internet sitemizden azami faydayı sağlamanız amacıyla kullanılır. Bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi olanaklı değildir.

Üyelikten istifa edenlerin bilgileri silinir, um:ag Kitapları tarafından kullanılmaz.

 

Abonelik Sözleşmesini ve Gizlilik İlkesini Okudum.
'Ben robot değilim' kutucuğunu işaretlediğinizden emin olunuz. Aksi takdirde bu form gönderilemez.